neděle 13. června 2010

I mistr tesař se utne - Okumara mistake?

Čtu: Ostrý investor Okamura udělal banální chybu. Byznys s plyšáky se zadrhl

Přemýšlím: Rozjíždím business pro světovou klientelu, platební bránu svěřím lokální bance a zjistím že brána neumí přijímat eura. Nepřijmu eura, přijdu o klienty plyšácké dovolené. Zkusím jinou banku a čekám několik dní ...

Navrhuju: Co mít okamžitě globální platební bránu ověřenou miliony lidí po celém světě?
Sign up for PayPal and start accepting credit card payments instantly.

Ověřuju: ToyTravelig, ToyTraveling - Facebook a vidím že PayPal podporují (neměli by mít žádný problém s příjmem jakýkoliv plateb plateb z karet)

Ukončuju:
a) Jedním ze znaků úspěšných je větší množství chyb. Větší množství chyb znamená i více úspěchů. Chyby které stojí za to napravit, úspěšní napravují.
b) Lidovky se mýlily.
c) Marketingová agentura vymyslela pro ToyTraveling skvělou formu reklamy.

ad c) Ode mne mají 2 linky - jeden na homepage ToyTraveling, druhý na profil Facebooku. Dnes je 13.6.200. Na FB je momentálně 1.509 fanoušků. Web má indexovaných odkazů: 17 Google, 234 Yahoo!, 174 AltaVista... počty fanoušků a odkazů nám možná výrazně stoupnou, takže to opět vidím jako možná nechtěnou, ale pravděpodobně účinnou virální kampaň :)

2 komentáře:

SayEconomy.com řekl(a)...

Hey
sory to write to you like this, but i could not find the contact form. I really like your blog and i was wondering if you would maybe like a link exchange with my website www.makemoneyinstocks.net . My site has many good articles, is a non-profit site and gets over 40.000 different visitors per month. I think we would both benefit out of this exchange alot. We would get higher position in search engines and many new visitors from each others investment sites.

Well please let me know on admin@makemoneyinstocks.net . I would really like a link exchange with your blog (I like it alot).

Thank you in advance for your reply.

Cheers,
Matt

John řekl(a)...

Pro vsechny, kdo to chcete s affiliate zkusit rychle a efektivne - nyni je mozne (a mozna uz zase ne, zalezi, kdy to ctete :) ziskat zadarmo software na budovani a mangovani mailingoveho seznamu (listu).
Nic se nekupuje, tak se mrknete
http://screencast.com/t/NjcwMTQyM

 
Počítadlo.cz